Düşler Şatosu Anaokulları Veli Yorumları

Sevgili dusler satosu..gecirdigimiz muhtesem egitim sureci boyunca bize kattiginiz hersey icin cok tesekkur ediyorum..ada cok mutlu olarak tamamladi bu sureci..umarim hersey gonlunuzce olur...ogretmenlerimize yoneticilerimize ayri ayri tesekkur ederim..ve arkadaslarimiz...sizin gibi guzel cocuklar umarim yarin en guzel yerlerde bizi karsilar...hepinizi opuyorum..
Deniz Ada'nın annesi.

Kemal Efe keyifle ve istekle devam etti bir yıl boyunca. Çok güzel şeyler öğrendi. Takip edilen müfredattan, okul gezilerine, yemek programlarından öğretmenlerin yaklaşımlarına kadar her konuda memnun kaldık... gözümüzün arkada kalmaması çok güzeldi. Emeği geçen herkese, tüm Düşler Şatosu ailesine teşekkür ederiz.umarım uzun yıllar devam esersiniz. zira kardeşler büyüyor. 😊 sevgiler...
Kemal Efe'nin annesi.


Emekleriniz için teşekkür ederiz. Mutlu bir şekilde seneyi tamamlamaları bizim için en önemli şeydi. Bunun yanında yeni şeyler öğrenmeleri, kurdukları arkadaşlıklar bizleri mutlu etti. Tekrar teşekkürler...
Yağız'ın annesi.


Sevgili Düşler Şatosu Ekibi, tüm emekleriniz, sıcak tavrınız, samimiyetiniz için çookk teşekkür ederiz... Can ve dolayısıyla tüm ailemiz sizleri çok sevdik, her şey için sonsuz teşekkürler 🙏😘❤
Can'ın annesi.

Eğitim, doğumla başlayıp hayat boyu devam eden bir süreç ve ilk olarak ailemizde başlayan bu süreç okul öncesi eğitim ile çocuklarımızı toplumsal yaşama hazırlamada bizleri desteklemektedir. Bu yolda bizim en büyük destekleyicimiz Düşler Şatosu oldu.

Çocukların fiziksel, sosyal, duygusal ve bilimsel gelişimlerini en sağlıklı şekilde geçirmesine, onları geleceğe hazırlamada, kendini ifade edebilen, yaratıcı yönlerini ve becerilerini ortaya koyan bir okul olduğunuz için Düşler Şatosuna sonsuz teşekkürler..

Kızım Pelin Yavuz, 3 yaşında Düşler Şatosu’nda okul öncesi hayatına başladı, önceki sene de Gymboree’de haftada 2 saat oyun gruplarına katılmıştık.

Bana göre anne ve babalar her çocuğun farklı olduğunun her zaman bilincinde olmalılar ve bunu hep hatırlamalılar,bu basit cümle çoğu zaman unutulabiliyor. Bunun beraberinde okulda da çocuklarımıza aynı yaklaşım sergilenirse sonucun çocuğun her anına olumlu yansıması kaçınılmaz. Bu yaklaşımı Düşler Şatosunda görmek bizi çok mutlu etti. Paylaşımda bulunabileceğiniz eğitimli öğretmenlerin ve pedagogların her zaman iletişime açık ve istekli olmaları çocukların okul tarafından daha kısa zamanda anlaşılmasına, karakter ve kişiliklerinin belirlenebilmesine ve beraberinde her bir çocuğun kendini birey olarak ortaya koymasına olanak tanıyor, okula mutlu ve istekli bir şekilde gitmelerine imkan sağlıyor.. Bizim yaşadığımız tam olarak bu oldu.

Her istek ve talebimize sevgiyle, saygıyla ve özellikle anne babayı anlayarak yaklaştığı için teşekkür ederim. Ebeveyn, çocuk ve okul arasındaki dengenin özenli ve önemsenerek korunduğunu her paylaşımımızda profesyonel ellerde olduğumuzu hissediyoruz.

Mezun olmak için bir senemiz daha var henüz ayrılmıyoruz ne mutlu bize.

Sevgiler,

Pelin YAVUZ ’ un ailesi

Funda & Burak YAVUZ


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi,

Sanırım Öykü Su’yu birlikte büyüttük. Hepinizin emeği tartışılmaz.

Sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Bu yolculuk henüz bitmedi. Bundan sonrada dostluk ve yol arkadaşlığımız devam edecek.

Sonsuz teşekkürler.

Perihan /Uğur Kepoğlu


Sevgili Düşler Şatosu Ekibi

İlginiz, desteğinizi her konuda hissediyoruz…

İyi ki varsınız…

Orkide,Oryal,Arya Etiler


Bu güzel günleri sizinle yaşamak çok keyifli.

Her şey için teşekkür ederiz.

Ebru Eryılmaz Gül


Değerli Düşler Şatosu Ailesi,

Yıl boyunca verdiğiniz tüm emekler için sonsuz teşekkürler. Harika bir yıl geçirdik sayenizde. İyi ki sizinle tanışmışız…

Ebru Erbaş Gürler


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi;

Kendimizi ailemizin içindeki gibi huzurlu, sevgi dolu bir ortamda hissediyorum. Kızımızı güvenle size teslim ediyoruz. Herşey için teşekkürler. Sizi çok seviyoruz.

Banu Mısırlıoğlu


Değerli Düşler Şatosu Ailesi;

Mira’nın kendi evi gibi hissettiği bu okula güvenimiz sonsuz. Emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.Sizi çok seviyoruz.

Tuba& Mina Alipaşaoğlu


Sevgili Okulumuz;

Okul hayatımıza sizlerle başladığımız için çok şanslıyız. İyi ki sizleri tanıdık.İlkleri öğrettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyoruz.

Naz-Elif Kandemir


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi;

Biricik öğretmenlerimiz herşey için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız bizler için çok değerlisiniz.

Balcı Ailesi


Dünyadaki en önemli varlığımızı mutlu ettiğiniz için size sonsuz teşekkürler.

Eylem Tulgay


Sevgili Öğretmenlerimiz;

Sizler ile birlikte olmak çok güzel. Sizleri çok seviyoruz.

Başak Altuğ


Sevgili Öğretmenlerim;

Sizleri ilk öğretmenlerim olarak her zaman hatırlayacağım. Geçirdiğimiz tüm eğlenceli dakikalar için sonsuz teşekkür ediyorum.

Kaan Emre Başar


Sevgili Okulumuz;

Tüm emekleriniz, sevginiz, gösterdiğiniz destek için tüm Düşler Şatosu ailesine çok teşekkür ediyoruz. Sizleri çok seviyoruz.

Neslihan- Fevzi- Ela Demir


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi;

Kızımız üzerindeki tüm emekleriniz ve bıraktığınız güzel izler için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

N.Pelin- Osman Özdoğan


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi

Harika bir yıldı. Önümüzdeki yılda yine sizlerle birlikte olmak üzere. Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

Z.Nihan Gülenç


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi ve Kıymetli Öğretmenlerimiz;

Bizlere bu gururu yaşattığınız için çok teşekkürler. Sizleri seviyoruz.

Murat Soysal


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi;

Çocuklarımız emin ellerde. Her şey için teşekkürler.Sevgiler….

Özlem Paray


Sevgili Öğretmenlerimiz;

Çocuğumuzdaki gelişimi gördükçe çok mutlu oluyoruz. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz.

Vehbi İnan


Sevgili Öğretmenlerimiz;

Sizlere çok teşekkür ederiz. Hiç unutamayacağımız harika çalışmalar gerçekleştirildi. Sizleri ve okulumuzu çok seviyoruz. İyi ki Düşler Şatosu’na gelmişiz…

Emir- Pelin- Kerem Büyük


Sevgili Okulumuz;

Bizim üzerimizdeki emeğimiz çok büyük. Deniz’in gelişimini gözlemledikçe çok mutlu oluyor ve çok gururlanıyoruz. Düşler Şatosu ile tanıştığımız için çok mutluyuz.

Herşey için teşekkür ederiz.

Kaşif Deniz Gültekin’in Ailesi


Değerli Öğretmenlerimiz;

Çocuğumuzun ilk tecrübelerine, sosyalleşmesine, özgüven kazanmasına bizimle birlikte tanık olduğunuz, desteğinizi ve sevginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz.

Ezgi Ayaz


Sevgili Öğretmenlerimiz;

Bu sene yaşattığınız mutluluk için sizlere sonsuz teşekkür ederiz. Dolu dolu geçen zaman adına size ve emeklerinize sonsuz teşekkürler. Sevgilerle..

Esra Berk


Sevgili Düşler Şatosu Ailesi;

Yaptığınız tüm çalışmalar adına çok teşekkür ederiz. Emekleriniz için minnettarız. Sevgiler..

Eren Özer


Sevgili Öğretmenlerimiz;

Bizim için harika bir yeni yıl oldu. Tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

Melis- Tolga Güneş


Daha önce hiç yaşamadığım duygularla çocuğumuzun bugününde emeği geçen bize bu mutluluğu yaşatan herkese sonsuz teşekkürler. Sizin ile birlikte olmak çok güzel.

Eda Akarsu


Harika ve mutlu anılarla dolu 2 yılımızı Düşler Şatosu’nda geçirdik. Tüm öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Sizleri seviyoruz.

Selin Aydın


Kızımızın sosyal hayata ne kadar uyumlu hale geldiğini, müziğe ve sanata yatkın olduğunu, aydın bir evlat olarak yetiştiğini paylaşımcı ve girişimci olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sonsuz teşekkür ederiz.

Tuğba- Hakan Anlıtan


Değerli Öğretmenlerimiz;

İkinci yılımızı da Düşler Şatosu’nda geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizinle bir aile gibi olduk. Mutlu günümüzde ve üzgün günümüzde hep yanımızda oldunuz. Herşey için çok teşekkürler. İyi ki varsınız. İyi ki düşlerimizin şatosusunuz.

Çisil- Yağmur İşbuyuran


Okul maceramız sizinle başladı. İlk günden bugüne inanılmaz güzelliklerle dolu günler geçirdik. Bu sosyal değişim bizi çok gururlandırıyor.Sizin ile birlikte olmaktan çok mutluyuz. Öğretmenlerimiz bizim için çok değerli ve kıymetli. Herkese çok teşekkür ediyoruz.

Buket Özden Topçubaşı


Sevgili Düşler Şatosu;

İlk geldiğimiz günden beri gönül rahatlığı ile bebeğimizi size teslim ettik. Herşeyi ile mükemmel, beklentilerimizi karşılayan bir eğitim aldık. Profosyonel yaklaşımınız için tüm ekibinize teşekkür ederiz. Sevgilerimizle..

Düşler Şatosu ilkokulu istiyoruz :)

Aysel- Onat Büyükyazgan


Düşler Şatosu Alp’in okul hayatına adım attığı en doğru yuva oldu. Öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Alp- Burçin Korkmaz


Kayra’mızın okula başladığı ilk günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgi, şefkat ve sevgi için çok teşekkür ederiz. İyi ki hayatımızda yer aldınız. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Kayra Kurtaran


Dönem boyunca gösterdiğiniz ilgi ve öğrettiğiniz herşey için sonsuz teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Ayçin Kanlıoğlu


Tüm Düşler Şatosu ekibine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sizinle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Tüm öğretmenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nilüfer Çelebi


Tüm Düşler Şatosu Ailesine çok teşekkür ediyoruz. Buradaki zamanlarını her açıdan dolu dolu geçirdiklerine yürekten inanıyorum. Sevgiler..

Sonay Bal


Minik kızımızın bizden ilk bağımsız hareket ettiği ikinci evi olan Düşler Şatosu’na tüm emekleri için teşekkür ederiz. Kızımızı mutlu görmek bizi çok sevindiriyor. Sevgilerimizle..

Sena Alkuzey


Düşler Şatosunun tüm ekibine sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyoruz…

Çağrı Bordanacı


Kızımızı, en kıymetlimizi sizlere teslim etmenin mutluluğu içindeyiz. Güleryüzünüz, sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederim. İyi ki yolumuz Düşler Şatosu ile kesişti. Sizi seviyoruz.

Kibara Kaliber


Sevgili Düşler Şatosu Anaokulu Ailesi;

Sizler ile uzun süredir birlikteyiz. Kızımızın üzerinde emeği geçen herkese gösterdikleri sevgi,emek ve özveri için sonsuz teşekkür ederiz.

Mehtap Gönültası


Sevgili Düşler Şatosu;

Etkinliklerinizi ilk gördüğümüz günden beri büyük hayranlığımız her gün katlanarak devam etmekte. Herşey için teşekkür ederiz.

Pınar (Elif’in annesi)

Düşler Şatosu Anaokulları 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım LemonArt